«…Стрітення - свято християнське і народне, дві зустрічі, дві філософії, дві мудрості…» — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Доброю традицією у нашому коледжі стало проводити молебень з нагоди християнських свят та години духовності з наставником отцем доктором Ігорем Дмитерко. Адже, спільна Молитва – це розмова з Богом, спілкування з Ним, бо тільки молитва спонукає нас до добра і провадить до святості.

Сьогодні завершилась зустріч спільною молитвою, благословенням та окропленням свічок та води, адже 15 лютого християни східного обряду святкують Стрітення Господнє, яке одне із 12 найголовніших церковних свят у році.

     Такі зібрання духовної просвіти залишають глибокий слід у серцях кожного із присутніх студентів та педагогічного колективу. Після молитви, куратори в групах мали можливість вшанувати пам'ять про учасників бойових дій на території інших держав та ознайомити молодь, з народними звичаями, з народними обрядом Стрітення та особливостями святкування, з історією, звичаями українського народу, виховувати любов до свого народу.

Нехай свято Стрітення Господнього символізує оновлення нашого життя!