Студенти-правознавці практикують дуальну освіту. — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Під час проведення навчальної практики викладачі циклової комісії правознавчих дисциплін Наталія ЗахарчукНаталія Загорбенська та Соломія Мисак організували практичне заняття студентам 3-го курсу коледжу спеціальності "Правознавство" на базі суду.

Основною метою заходу було ознайомлення студентів із роботою суду, вивчення історії становлення і розвитку судової влади в Україні та ознайомлення студентів з практичною стороною професії юриста. У будинку суду відвідувачів зустріла помічник судді Ірина Братків, яка наголосила молодим фахівцям, на важливості професії юриста, яка є не менш відповідальна, а ніж професія лікаря і тісно переплітається з таким поняттям, як - справедливість.

 

 

Всім нам відоме прислів'я «людині властиво помилятися», в даному випадку воно є не доречне, адже юрист не має права на помилку. Тому  прийняті рішення з будь-якої юридичної справи мають бути глибоко виваженими, всебічно обміркованим. Студенти прослухали розповідь про державні символи України – Державний Герб і державний Прапор, про символ правосуддя – давньогрецьку богиню права, законності й порядку Феміду, мали можливість оглянути атрибути здійснення правосуддя - мантію і нагрудний  знак, ознайомились з приміщенням суду та службовими кабінетами, із системою побудови суду, роботою канцелярій суду, порядком реєстрації, руху документів, функціонуванням автоматизованої системи документообігу суду, системою  забезпечення порядку та безпеки під час судових засідань. 

 

 

Практичне заняття завершилось відвідуванням зали судових засідань у якій студенти та викладачі були присутніми на судовому засіданні, яке проводилось колегією суддів за головуванням суддів Ольги  Довгої та Сергія Кузьмича. Такі заходи є дуже корисними для студентів, адже допомагають закріпити отримані під час навчання знання, зміцнити і поглибити відчуття особистої відповідальності за якість опанування знаннями майбутньої професії, а також підвищити повагу до права і довіру до судової влади.

 

 

Адміністрація коледжу, викладачі циклової комісії та студенти висловлюють велику вдячність  керівництву та співробітникам Львівського апеляційного адміністративного суду за приділений час та надані практичні знання майбутнім фахівцям.