"Коли я роблю кроки до Перемоги та Свободи, відчуваю себе щасливою людиною..." — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

 

Студенти коледжу в День Героїв Небесної Сотні, мали цікаву і повчальну зустріч з Ігорем Заставним, людиною незламної волі, сповнененої патріотизму. Це Герой-майданівець, зразковий громадянин нової України, волонтер, активний учасник революції Гідності, один з перших поранених на Інститутській. Того дня, 20 лютого, отримав три вогнепальні поранення… на Майдані був п'ять разів.

Кожного року, на річниці трагічних подій на Майдані, Ігор їде до Києва, аби вшанувати пам’ять загиблих, спробувати відтворити події безпосередньо на місці, знайти хлопців, з якими він тоді йшов у наступ. За цей час йому вдалося відшукати двох побратимів, які винесли його пораненого з поля бою.

Ігор, за фахом, різьбяр по дереву, але хоче далі навчатися, займатися улюбленою справою і відкрити свою майстерню, де виготовлятиме вироби з дерева. На думку хлопця, для перемоги і корінних змін в українському суспільстві, кожен українець має прикласти максимальні зусилля.

«Від усіх нас залежить так багато, що ми навіть не можемо собі уявити. Головне, щоб люди не були байдужими. Не маємо права просто сидіти на дивані й дивитися телевізор, коментуючи все побачене та прочитане. Маємо молитися, робити те, що в наших силах. Зараз народжується нова країна з новими людьми, і немає значення скільки кому років, адже змінюється свідомість українців, а це перший крок до Перемоги та Свободи. …..» Указом Президента України, Петра Порошенка, за громадянську мужність, самовіддане відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, виявлені під час Революції Гідності, Ігоря Заставного нагородили орденом "За мужність" ІІІ ступеня.

Допоки є у нас Герої- є нація! Поки Ви є такі жертовні та відважні – нас нікому не подолати! Дякуємо вам хлопці за те що ви є!