Наші правознавці найкращі! — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

21 лютого на базі Львівського торговельно-економічного університету у співпраці з Радою директорів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Львівської області та обласним методичним об’єднанням викладачів правознавчих дисциплін було проведено ІІ етап Обласної олімпіади з правознавства серед студентів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації Львівської області.

З вітальним словом до учасників олімпіади звернулися ректор Львівського торговельно-економічного університету, професор Петро Куцик; голова методичного об’єднання викладачів правознавчих дисциплін ВНЗ І-ІІ рівня акредитації Львівщини, Наталія Галушка; декан юридичного факультету Львівського торговельно-економічного університету, Олександр Котуха; методист Ради директорів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації Львівської області Ірина Тарасюк.

Метою проведення олімпіади стала перевірка у студентів власних практичних і теоретичних напрацювань у сфері права, виявлення, відбір та підтримка обдарованої студентської молоді Львівщини, розвиток здібностей студентів, стимулювання творчої праці студентів та викладачів, підвищення якості підготовки молодших спеціалістів.

Зміст завдань олімпіади врахував освітні та суспільні новації у правознавчій сфері, зокрема новації законодавчого процесу. Комплексно підібрані тести, завдання на розуміння змісту юридичної термінології, правові задачі дали змогу студентам проявити високий рівень правовових компетентностей, застосування яких є необхідним для реалізації й захисту прав і свобод, регулювання взаємин з іншими людьми, вибору правомірних моделей поведінки в життєвих ситуаціях.

Учасники олімпіади мали змогу виявити свої вміння оцінювати правові явища та процеси, аналізувати різноманітні життєві ситуації відповідно до правових норм; знаходити відповіді на питання щодо ролі держави та права в житті людини і суспільства.

За підсумками олімпіади студенти коледжу вибороли:  серед студентів IV курсу юридичних спеціальностей,
1-ше місцеГалімурка Ольга; 2-ге місце – Климко Марія; серед студентів IІІ курсу юридичних спеціальностей, 1-ше місце – Івашків Юлія; 3-тє місце – Дейнега Артур.

Загалом, під час проведення олімпіади панували робочий настрій, доброзичлива атмосфера. Під час церемонії закриття олімпіади переможці нагороджені сертифікатами, що надають 10% знижку на навчання у Львівському торговельно-економічному університеті та грамотами.

Вітаємо переможців олімпіади і викладачів циклової комісії правознавчих дисциплін із успішним виступом ! Так тримати!