Засідання методичного об’єднання викладачів інформатики та циклу комп'ютерних дисциплін. — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

 

28 лютого 2018 року на базі Технологічного коледжу ДВНЗ «Національний лісотехнічний університет України»  відбулось засідання методичного об’єднання викладачів інформатики та циклу комп'ютерних дисциплін ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Львівської області.

Методичне об’єднання – це один із важливих видів роботи викладачів інформатики та циклу комп’ютерних дисциплін ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Львівської області. Воно покликане збагачувати професійний досвід усіх присутніх та відкривати нові аспекти роботи з студентам. Заходи такого масштабу дуже доцільні та важливі, адже завдяки їм можна не тільки поділитись досвідом, а й пізнати для себе щось нове, відкрити нові можливості підготовки фахівців.

Участь у методичному об’єднанні взяли і викладачі циклової комісії комісія інформатики та розробки програмного забезпечення Львівського кооперативного коледжу економіки і права.

Розпочав роботу засідання Роман Дадак - голова Ради директорів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації Львівської області, директор Технологічного коледжу ДВНЗ "НЛТУ України", який привітав учасників методоб’єднання в стінах навчального закладу, охарактеризував діяльність коледжу, поділився досвідом, здобутками коледжу, відповів на питання учасників засідання та побажав викладачам творчої наснаги і професійного натхнення у роботі.

На засіданні методичного об’єднання були  представники  з навчальних закладів ЛьвівщиниІ-ІІ рівнів акредитації.

Під час засідання методичного об’єднання було розглянуто низку питань, внесених до порядку денного, та заслухані доповіді: «Організація гурткової роботи в коледжі: досвід, проблеми. Огляд гуртків коледжу. Обмін досвідом (перегляд відео фрагментів, презентацій)», «Інформаційні технології у проектній діяльності. З досвіду розроблення навчально-методичного забезпечення та викладання розділу курсу інформатики», «Про проведення тижня циклової комісії інформатики у ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації», «Про порядок проведення XVIІ обласної олімпіади з інформатики і комп’ютерних технологій (ІІ етап ХІ Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерних технологій серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації)», «Про порядок проведення Обласного конкурсу навчально-методичних розробок викладачів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Львівської області», «Ознайомлення з навчально-матеріальною базою викладання інформатики і циклу комп’ютерних дисциплін у  Технологічному коледжі ДВНЗ "НЛТУ України» Про проведення тижня інформатики у вищих навчальних закладах, саме: проведення першого етапу олімпіади з інформатики та комп’ютерних технологій; конкурс рефератів студентів «Сучасні інформаційні технології у моїй професії; проведення науково-практичних конференцій з проблематики застосування інформаційних технологій у професійній сфері майбутніх фахівців;      проведення виставок конкурсів розробленого прикладного програмного та мультимедійного забезпечення;проведення фестивалю педагогічного досвіду та навчально-методичного забезпечення викладання комп’ютерних дисциплін; проведення вікторин, конкурсів, екскурсій тощо, які поділилися досвідом роботи з колегами, підготували презентації та демонстраційні матеріали.

Голова методичного об’єднання викладачів інформатики та циклу комп’ютерних дисциплін ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Львівської області Михайло Мандрик виступив з доповіддю, в якій окреслив завдання методичного об’єднання на навчальний рік. Засідання пройшло активно, плідно, в доброзичливій обстановці. Всі учасники зібрання висловили позитивні відгуки про навчальний заклад та побажання подальшої плідної роботи в обраному напрямку, високо оцінили рівень проведення заходу.