Навчальна екскурсія до суду. — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Викладачі циклової комісії правознавчих дисциплін Наталія Захарчук, Наталія Загорбенська та Соломія Мисак, організували для студентів груп ПВ(н)-25, ПВ(н)-15, ПВ-16, навчальну екскурсію у Львівський апеляційний господарський суд.

Метою заходу було ознайомлення студентів-правників із роботою суду та закріплення здобутих теоретичних знань в коледжі з практичними на місці. Необхідність таких заходів очевидна, оскільки безпосереднє ознайомлення з роботою суду сприяє відкритості судової системи, вихованню поваги до права, підвищення правової культури та формуванню довіри суспільства до влади та суду. До майбутніх юристів звернулася керівник апарату суду Олена Палюх, яка розповіла про специфіку господарського судочинства, повноваження та юрисдикцію Львівського апеляційного господарського суду, категорії спорів, що розглядаються судом. Екскурсію приміщенням суду провели для студентів начальник відділу міжнародно-правової роботи, зв’язків з громадськістю та ЗМІ Валерія Максіна та прес-секретар Анна Ярмола.

Начальник відділу документообігу, Оля Тарас розповіла про порядок реєстрації апеляційних скарг, вхідної і вихідної кореспонденції.

Найбільше враження на майбутніх правників справило судове засідання, яке вони відвідали. Особливістю та новизною для них був його формат – в режимі відеоконференцзв’язку.

Дані заходи є дуже корисними для студентів-правників, адже допомагають закріпити отримані під час навчання знання, сприяють формуванню високопрофесійних фахівців в галузі юриспруденції , допомагають розвинути високий рівень правової свідомості та правової культури у студентської молоді.

Адміністрація коледжу,викладачі циклової комісії та студенти висловлюють велику вдячність керівництву та співробітникам Львівського апеляційного господарського суду за надані практичні знання.