Вчитись намагайся і відпочивати не забувай — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Нещодавно студенти 3-го курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» та «Оціночна діяльність» разом із викладачем циклової комісії обліку та фінансово-економічної діяльності Надією Ділай відвідали    гіпермаркет Ашан Україна  у м. Львові, який є складовою французької корпорації Holding Auchan SA.

Компанія Ашан була заснована в 1961 році у Франції і володіє 533 гіпермаркетами та 732 супермаркетами в 13 країнах Європи та Азії. Основна мета компанії “Ашан Рітейл Україна” – відкрити свої концептуально нові магазини в усіх регіонах країни, надаючи привілеї у співпраці українським виробникам і постачальникам, сприяти створенню нових робочих місць і поліпшенню економіки України.

Мережа «Ашан» на даний час представлена п’ятьма спеціалізованими напрямками – гіпермаркети, супермаркети, банки, нерухомість та електронна комерція. Крім цього, компанія тісно співпрацює з багатьма благодійними та соціальними установами, проводить безкоштовну практику для студентів з подальшою можливістю їх працевлаштування. Для своїх співробітників створили спеціальні школи, де навчають та готують персонал до роботи, допомагають йому швидше опанувати знання та навички для професійного зростання. Багато студентів спеціальності, працюють в даній компанії.

Після навчального процесу, студенти відвідати з куратором ковзанку в торгово-розважальному центрі “King Cross Leopolis”, яка працює цілий рік! Активний відпочинок - це завжди весело і позитивно, а головне-корисно для здоров”я.

Екскурсія на торгівельне підприємство «Ашан» справила студентів позитивне враження. Це був цікавий досвід та гарне проведення часу разом з куратором!