Дуальна освіта в кооперативному коледжі — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Для запровадження елементів дуальної освіти та створення сприятливих умов,студенти Львівського кооперативного коледжу економіки і права, спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» під керівництвом викладача Руслани Погорілець були скеровані для проходження навчальної практики у ТОВ «Епіцентр К». Компанія «Епіцентр К» – це національна мережа сучасних будівельних гіпермаркетів, з широким асортиментом товарів та європейськими стандартами обслуговування.

Головною метою навчальної практики, формування практичних навичок у організації торгово-технологічного процесу магазину.

Менеджер по персоналу ТОВ "Епіцентр К" Світлана Мала розповіла про історію заснування компанії, її розвиток, діяльність, структуру і організацію роботи гіпермаркету. Особливу зацікавленість викликали організація роботи з персоналом, а саме відбір і прийом на роботу, навчання, система адаптації і наставництва, просування кар’єрними сходинками, мотивація і змагання продавців, методи та специфіку приймання товарів.

Під час проходження практики студенти ознайомилися з роботою усіх відділів гіпермаркету і набули практичні вміння та навички з організації приймання товарів за кількістю і якістю; підготовки товарів до продажу; розміщення і викладки товарів; продажу товарів.

Багатьох студентів зацікавила специфіка маркетингової діяльності, зокрема підходи  управління асортиментом товарів, формуванням цін  та знижок на продукцію, розроблення промозаходів. Молодим фахівцям  продемонстрували роботу відділів, студенти дізналися чому саме так розташований товар, яка його кількість необхідна для ефективного товарообігу,  пізнали секрети викладки товарів на полиці для більш ефективного попиту у споживачів.

Особливий інтерес викликала у студентів участь у грі «Бізнес-симуляції «Shop-mini». Ми називаємо цю діяльність грою, оскільки управлінська гра – це не лише важлива, але й захоплююча діяльність. І саме інтерес до неї студентів підвищує ефективність навчання, оскільки воно в даному випадку засноване на принципі «Навчайся, діючи».

Навчальна практика  проходила в діловій атмосфері, студенти отримали багато нових знань щодо своєї майбутньої спеціальності.