Аналізуємо туристичні потоки в Україну та з України. — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Практика має велике значення для формування фахівця. Вона дає змогу оволодіти необхідними знаннями щодо сучасного стану галузі в країні та регіоні, уміннями і навичками прийняття професійних рішень у майбутній професійній діяльності, виявити та розвити організаторські, управлінські здібності практиканта.

З цією метою викладач циклової комісії готельно-ресторанної справи та харчових технологій коледжу Марія Василишин, організувала та провела практичне заняття з елементами дуальної освіти, для студентів ГРСн-16 на базі туристичної фірми «Океан тур».

Метою заняття було, проаналізувати туристичні потоки в Україну та з України, виявити особливості в‘їзного та виїзного туризму в країні.

В офісі туристичної фірми «Океан тур» студентів коледжу ознайомили з історією створення та сьогоденням туроператора, перспективами його розвитку, цінностями і принципами, особливостями співпраці з туристичними агентствами, якістю туристичних продуктів, досягненнями, а також конкурентними перевагами. Туристична фірма «Океан тур» працює на туристичному ринку вже багато років, обслуговуючи щороку тисячі туристів і пропонуючи чимале різноманіття турів у різні куточки світу. Як розповіли студентам представники турфірми, індустрія гостинності сьогодні потребує кваліфікованих кадрів зі знаннями кількох мов, володінням інтернет- маркетингом, комунікаційними здібностями, бажанням працювати на результат. Професія перспективна та затребувана на ринку праці. Заступник директора фірми Андрій Орищич детально розповів про перспективи працевлаштування у туристичній фірмі «Океан тур».

Студенти групи ГРСн-16 проаналізували структуру туристичних потоків в Україні, охарактеризували внутрішній туризм, навчилися користуватися сайтом Державної служби статистики України тощо. По закінченню навчальної екскурсії майбутні фахівці індустрії гостинності отримали цікаві та корисні подарунки, інформаційні буклети, пізнавальні журнали з найпопулярнішими напрямками курортів світу та новинками в туристичній галузі. Студентам було цікаво детально дізнатися про роботу турфірми.