В добру путь, випускники! — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

У коледжі відбувся традиційний випуск молодших спеціалістів –  фахівців з готельного обслуговування. З  вітальним словом до випускників звернулась заступник директора з навчальної роботи та виробничої практики Леся Федак яка зачитала наказ про закінчення Львівського кооперативного коледжу економіки і права та про присвоєння випускникам кваліфікації «Молодший спеціаліст», а завідувач відділення вручила дипломи.

Кращі студенти нагороджені подяками та грамотами за активну участь у науковій, громадській,  культурно-масовій  роботі, за досягнення  у спорті.

До привітань долучились представники Львівської обласної спілки споживчих товариств, представники адміністрації коледжу: «Ми усі ще раз вітаємо вас – тих, хто власними подальшими успіхами, злетами і трудовими подвигами примножить славу вітчизняної освіти і нашого закладу. Ми щиро віримо у те, що виконали соціальне замовлення науки нашої держави і ви гідно поповните ряди молодої інтелектуальної еліти. В цей святковий день бажаємо Вам міцного здоров’я, миру, злагоди та натхнення на вашому подальшому життєвому шляху».

Нагоду виступити на заході мала можливість і куратор випускної групи, Марія Василишин. При спілкуванні наголосила: “Куди б вас не завела доля, пам’ятайте завжди свою колиску дитинства, свій вишкіл юності – свою Незалежну Славну Україну та рідний коледж. Нехай вас супроводжують все життя успіхи  у професійному та особистому житті та доля буде прихильною”.

Випускники у виступах наголосили: «Ми щиро вдячні адміністрації, викладачам та всім працівникам коледжу за ваш  внесок у наше професійне майбутнє, за те, що попри все завжди в нас вірили, підтримували, допомагали, мотивували. Наставникам і педагогам за те, що вклали свою душу і любов у наше навчання. Ми, в свою чергу, будемо намагатись зробити все можливе, щоб утілити у життя наші знання і допомогти нашій Україні вийти з кризи і стати ще кращою».

До привітань долучилися батьки, викладачі, студенти, представники студентського самоврядування вишу та всі бажаючі.

Завершилися урочистості святковим концертом, в якому брали участь студенти коледжу, який організували керівники художньої самодіяльності та вокального гуртка коледжу  Роман Голиш.