«Інноваційні процеси та їх вплив на ефективність діяльності підприємства». — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

21 березня 2018 року відбулася студентська науково-практична конференція на тему: «Інноваційні процеси та їх вплив на ефективність діяльності підприємства».

 Відкрили конференцію Ігор Леськів – заступник директора з навчально-методичної роботи та Людмила Бачинська – завідувач наукового відділу. Вони привітали усіх учасників і гостей наукового заходу та зазначили, що вже стало доброю традицією, щорічне проведення науково-практичної конференції з інноваційної діяльності у стінах коледжу. Інновації є ефективним способом розвитку конкурентоспроможності підприємств. Розвиток національної економіки визначається активністю інновацій, які відбуваються в країні, та економічною ефективністю їх нововведень.

Організатори студентської конференції ставили за мету обговорення актуальних інноваційних процесів в країні та їх вплив на ефективність діяльності підприємства, пропаганда досвіду студентської дослідної роботи, стимулювання творчої діяльності молоді, обмін досвідом та впровадження набутих знань на практиці, розвитку науково-технічного прогресу та підвищення інноваційної діяльності вітчизняних підприємств, яке дасть змогу перейти до створення і використання технологій більш високого рівня, а отже, прискорити економічне зростання національної економіки та інноваційних процесів загалом.

Доповідачі в своїх роботах висвітлили досягнення в інноваційній сфері різних галузей економіки, проаналізували недоліки та запропонували шляхи покращення економічної діяльності як в регіоні, так і в економіці загалом.

Свої доповіді представили студенти з різних груп та курсів, всіх спеціальностей та напрямків навчального закладу, а саме: «Інноваційні процеси в регіоні та їх вплив на покращення сфери обслуговування населення» Павло Жук, гр. ФН-15 (науковий керівник – к.е.н Михайло Голубка), «Проблеми та перспективи розвитку електронних валют» Лілія Жезло, гр. КТ-ТМ-15 (науковий керівник – Лідія Марчишин), «Криптовалюта Bitcoin: проблеми становлення, перспективи» Наталія Відзівашець, група ПК(н)-16 (науковий керівник – Оксана Кашуба), «Планування інноваційних стратегій підприємствами готельного бізнесу» Тетяна Колесник, група ГРС(н)-16 (науковий керівник – Марія Василишин), « Сучасні аспекти розвитку інноваційної діяльності у світі та в Україні» Устим Бешлей, гр. ПК-16 (науковий керівник – к.е.н. Віра Варгас), «Інтернет - магазин як інноваційний спосіб здійснення підприємницької діяльності» Вікторія Надурак, група ПВ(н)-26 (науковий керівник – Людмила Підлужна), «Коворкінг, як інноваційна платформа для бізнесу» Артур Дейнега, група ПВ(н)-15 (науковий керівник – Соломія Мисак), «Вплив електронних сигарет на стан дихальної системи» Наталія Антипова, група ПВ(н)-25 (науковий керівник – Андрій Соломонко), «Львів як унікальний осередок творення мовленнєвої структури міського койне» Анастасія Назар, група ПВ(н)-27 (науковий керівник – Ірина Москалюк) та інші.

      

Студенти продемонстрували свої науково-пошукові здібності, мистецтво публічного виступу та високий інтелектуальний рівень. Теми доповідей були актуальними, змістовними та супроводжувались цікавими презентаціями.