Навчальна екскурсія у ТВК "Південний" — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Для студентів групи КТ-ТМ-15 Львівського кооперативного коледжу економіки і права, викладачами циклової комісії підприємництва та біржової діяльності Лідією Марчишин та Наталією Кутною, була організована навчальна екскурсія у найбільший торговий комплекс західної України ТВК «Південний».

На території ТВК побудовано  торговельні комплекси, супермаркети, продовольчий ринок, готель, церкву. Працює близько двох тисяч магазинів, медичний центр, спортивний комплекс і фітнес-центр, надаються нотаріальні, банківські і поштові послуги, працюють ресторани і численні кафе. На «Південному» працює майже 17 тис. осіб, із них 2,5 тис. — представники малого й середнього бізнесу. 

Метою заходу було ознайомлення студентів із роботою ТВК «Південний» та закріплення здобутих теоретичних знань в коледжі.

Необхідність таких заходів очевидна, оскільки навчальні екскурсії на підприємстві є вкрай важливими для студентів. Адже вони матимуть можливість поєднати свої теоретичні знання з практичними, усвідомити, що таке якість продукту та як її перевірити чи визначити, зрозуміти технологічні процеси виробництва того чи іншого продукту. Галина Тищук - заступник генерального директора ТВК «Південний», провела екскурсію  студентам коледжу по території комплексу, показаласучасні торгівельні центри, де студенти мали змогу побачити представлені товари різних цінових сегментів, що сприяє безперервному потоку клієнтів.  Розповіла про історію, цілі існування, концепції управління та оперування персоналом на підприємстві ТВК «Південний». Студенти ознайомились  з формуванням асортименту товарів, джерелами постачання товарів, особливостями збутової та комунікаційної політики компанії, організацією контролю якості товарів, психологічними аспектами процесу продажу товарів.

Дані заходи є дуже корисними для студентів-товарознавців, адже створюють умови до наближення змісту навчальних предметів з реаліями життя, формують в них життєво необхідні компетенції, посилюють практичну спрямованість навчального процесу.

По закінченню екскурсії студенти та викладачі мали змогу поспілкуватись з практиками та отримати відповіді на поставленні питання. Після таких екскурсій краще сприймається теоретичний матеріал, який ми вивчаємо на лекціях та на практичних заняттях, а також розуміється необхідність його вивчення.

Адміністрація коледжу, викладачі циклової комісії та студенти висловлюють великувдячність керівництву та співробітникам ТВК «Південний» за надані практичні знання студентам.