Відбувся День відкритих дверей у Львівському кооперативному коледжі економіки і права — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

24 березня 2018 року у ВНЗ «Львівський кооперативний коледж економіки і права» був проведений День відкритих дверей.

Привітали гостей представники адміністрації, побажавши вдалого вибору фаху. Для відвідувачів коледж розробив цілу низку різноманітних ознайомчих заходів: презентація спеціальностей навчального закладу, зустрічі з школярами, демонстрація рекламного відеоролику про коледж тощо.

Голови циклових комісій та відповідальний секретар приймальної комісії розповідали присутнім про перебіг навчального процесу, основні обов’язки студента, умови проживання у гуртожитках, студентське самоврядування, організацію дозвілля і відпочинку, правила прийому у ВНЗ «Львівський кооперативний коледж економіки і права». Також гості мали змогу ознайомитися з історією становлення навчального закладу, його сьогоденням, відомими випускниками, побачити презентаційні роботи майбутніх фахівців та майстер-класи.

Майбутні студенти запитували про особливості цьогорічного вступу, які необхідно документи для вступу в коледж та ставили інші запитання, які стосувались навчального процесу у виші; отримали вичерпні відповіді від членів приймальної комісії коледжу та відповідальних осіб.

Випускникам надається право продовження навчання у вищих навчальних закладах м. Львова та України за профілем здобутої спеціальності та скороченим терміном. Студентів коледжу забезпечується гуртожитком.

Організатори заходу сподіваються, що їх інформація допомогла гостям правильно обрати майбутню професію та напрям діяльності.

Відтак, День відкритих дверей у коледжі – один з небагатьох днів, який запам’ятається і викладачам, і майбутнім абітурієнтам, більшість з яких неодмінно ще раз завітають у навчальний заклад уже в якості студентів коледжу.

Якщо хтось не зміг відвідати даний захід, то з інформацією можна ознайомитися на сайті коледжу: http://www.ccej.lviv.ua, або за адресою: м. Львів, вул. Клепарівська, 11. Тел. для довідок: (032) 233-31-35, 233-31-30.