«…Сьогодні світ належить тим, хто не просто здобуває знання, а вміє їх трансформувати в правильне русло…» — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

23-24 березня 2018 року відбулась VI Міжнародна виставка українських та закордонних вищих навчальних закладів «Вища освіта — 2018».

Метою Виставки є популяризація ідеї усвідомленого підходу до вибору майбутньої професії серед українських школярів, а також залучення кращих вітчизняних і закордонних навчально-наукових закладів до участі в міжнародних освітніх заходах, надає змогу всім бажаючим отримати інформацію безпосередньо від представників ВНЗ.

Організаторами виставки цього року є Міжнародний освітній центр за підтримки Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації, Управління освіти Львівської міської ради, Львівської Торгово-Промислової Палати, Львiвського мiського центру зайнятостi та ряд партнерів. Такий захід є чудовою платформою між українськими та європейськими партнерами, що Міжнародний освітній центр створений з метою інформування українських абітурієнтів про навчальні можливості за кордоном, розширення доступу до здобутків сучасної світової освіти, щоб українська молодь отримала міжнародний освітній досвід, який успішно буде використаний для розбудови України.

Цьогоріч ВНЗ «Львівський кооперативний коледж економіки і права» в черговий раз продемонстрував свої перспективи, взявши участь у спеціалізованій VI Міжнародній виставці українських та закордонних вищих навчальних закладів «Вища освіта — 2018», яка традиційно відбулась у місті Львові.

У складі делегації від Львівського кооперативного коледжу економіки і права були: Наталія Зубко, Ігор Леськів, Ірина Клачко, Мирослава Бойко, Оксана Козак та інші.

Представники коледжу ознайомили учнів-старшокласників, абітурієнтів та їх батьків з напрямками та спеціалізаціями за якими навчають в коледжі, надали консультації щодо умов вступу та навчання, проживання в гуртожитку та представили презентацію освітніх можливостей коледжу.

Якщо хтось не зміг відвідати даний захід, то з інформацією щодо навчання у виші, можна ознайомитися на сайті коледжу: http://www.ccej.lviv.ua, або за адресою: м. Львів, вул. Клепарівська, 11. Тел. для довідок: (032) 233-31-35.