ІІІ етап VІІІ Всеукраїнської олімпіади з української мови — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

28-30 березня 2018 року на базі Комунального вищого навчального закладу «Криворізького обласного музичного коледжу» відбувся ІІІ (Загальнонаціональний) етап VІІІ Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів закладів освіти, що здійснюють підготовку молодших спеціалістів.

Мета заходу - сприяння утвердженню державного статусу української мови, піднесення її престижу серед студентської молоді, виховання пошани до культури і традицій українського народу, виявлення, відбору та підтримки обдарованої студентської молоді, розвитку і реалізації здібностей студентів, стимулювання творчої праці студентів, педагогічних працівників, сприяння утвердженню державного статусу української мови.

Організатором мовних змагань виступає Всеукраїнська спілка голів обласних (міських) методичних об’єднань викладачів української філології закладів вищої освіти– громадська організація, яка сприяє розвитку мови, звичаїв і традицій незалежної України, відіграє важливу роль у патріотичному вихованні української молоді.

На VIII Всеукраїнську олімпіаду до Кривого Рогу приїхали 34 переможці обласних і регіональних олімпіад з технічних, медичних, музичних і педагогічних коледжів, які представляють 24 області України, та викладачі української філології, члени Всеукраїнського організаційного комітету олімпіади.

Учасники Олімпіади мали змогу продемонструвати свої здобутки в царині філології.

Львівський кооперативний коледж економіки і права  представляла студентка 2 курсу групи ПВ(н)-26, Вікторія Надурак.

Готувала переможницю до конкурсу викладач вищої категорії циклової комісії мовних дисциплін Галина Гасюк, яка нагороджена Подякою за якісну підготовку учасника ІІІ етапу VІІІ Всеукраїнської олімпіади з української мови. У рамках проведення Олімпіади відбулася науково-практична конференція, на якій досвідом роботи ділилися майстри педагогічної справи та філологічної думки України, виступили відомі вітчизняні мовознавці. Також відбулася нарада викладачів-філологів із питань проведення ЗНО серед студентів коледжів.

Олімпіада, крім мовних змагань, включала насичену пізнавальну та розважальну програми для студентів та викладачів. Учасники Олімпіади взяли участь у розважальній програмі «Зустріч у колі друзів», ознайомилися з культурними пам’ятками старого міста, оновленою експозицією історико-краєзнавчого музею, учасники олімпіади та їх наставники на власні очі побачили криворізьке диво – кар’єр із відкритого видобутку залізних руд і відвідали музей Південного гірничозбагачувального комбінату.

Приємним спогадом для всіх залишилося урочисте закриття VІІІ Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, яке було незабутнім для учасників мовного свята. Успішному проведенню заходу сприяла гостинна, доброзичлива, творча атмосфера, завдяки професійній та компетентній організації, яку створила адміністрація та педагогічний колектив Комунального вищого навчального закладу «Криворізького обласного музичного коледжу».