Студентська науково – пошукова конференція на тему: «Світ навколо нас». — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

 

28 березня 2018 року за ініціативи Львівського обласного методичного об’єднання викладачів хімії, біології та екології ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Львівської області на базі Львівського коледжу Державного університету телекомунікацій відбулась студентська науково – пошукова конференція з хімії, біології та екології на тему: «Світ навколо нас».

Мета наукового заходу – популяризація наукових знань та пропаганда досвіду студентської дослідної роботи, залучення студентства до наукової діяльності, стимулювання творчої діяльності студентської молоді, обмін досвідом та ідеями між молодими науковцями.

З вітальним словом до учасників конференції звернулися: Юрій Дещинський – директор Львівського коледжу Державного університету телекомунікацій, Вікторія Телюк – голова методичного об’єднання викладачів хімії, біології та Наш коледж представила студентка 2 курсу, спеціальності «Правознавство», Анастасія Назар з доповіддю на тему: «Сміття як екологічна проблема людства», науковий керівник (викладач вищої категорії Людмила Плугіна).

 

 

Доповідач проаналізувала екологічні ситуації із забрудненням сміттям в різних країнах світу, систематизувала їх та дослідила і виявила їх чинники. Наголосила, що необмежене використання природних ресурсів і вільне викидання відходів у навколишнє середовище призвело до того, що в багатьох країнах практично не залишилося непорушених природних екосистем, спроможних повною мірою виконувати свої функції збереження стану навколишнього середовища. Велику увагу Анастасія присвятила висвітленню проблем сучасної екологічної ситуації із забрудненням сміттям   у м. Львові. То ж, можливо, європейський вибір починається з банально знайомого з дитинства, але такого складного принципу - чисто не там, де прибирають, а там де не смітять.

Майбутні науковці яскраво й успішно презентували результати своїх наукових досліджень ретельно підготовленими мультимедійними презентаціями. Доповіді учасників конференції були актуальні, цікаві та змістовні. Зміст доповідей відображає високу якість підготовки студентів науковими керівниками.

Як зауважила голова циклової комісії загальноосвітніх дисциплін Львівського кооперативного коледжу економіки і права, Олена Маньків «…вже стало традицією для викладачів циклової комісії загальноосвітніх дисциплін приймати участь у таких заходах. Ми вдячні за чудову нагоду взяти участь у проведеній студентській конференцій, яка, без сумніву, збагатила усіх нас новим досвідом. Конференція була організована бездоганно: все продумано, чітко, виважено. З приємністю констатуємо, що колеги виконують важливу місію – активно залучають молодь до науки..»

На завершення організатори заходу нагородили учасників конференції сертифікатами, грамотами, подарунками та побажали їм успіхів, творчого збагачення та нових перемог.

 

За результатами конференції тези учасників опубліковані у Збірнику матеріалів конференції.