Про сучасні напрями та переваги діяльності ПАТ «ОТР Банк» з представником ОТР Group Ukraine — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Для забезпечення прямих контактів студентів коледжу з потенційними роботодавцями, створення умов для ефективного працевлаштування і розвитку професійної кар’єри молодих фахівців 16 квітня 2018 року в коледжі проведено лекцію для студентів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування». Зустрічі з потенційними роботодавцями допомагають студентам, поглибити знання та розширити кругозір знань про майбутню свою спеціальність, кваліфікаційні вимоги, відпрацьовує вправи з метою набуття в студента навичок професійного самовизначення, саморозвитку, самовдосконалення та проходження практики з думкою про майбутнє працевлаштування.

Відкрив лекційне заняття голова циклової комісії обліку та фінансово-економічної діяльності, к.е.н., Михайло Голубка, який представив студентам працівника банку та окреслив особливості функціонування ПАТ «ОТР Банк», його місце на ринку банківських продуктів і послуг, як   регіоні так і в Україні загалом.

Лектором була Софія Шабан - бізнес-партнер по Західній Україні Департаменту управління персоналом ПАТ "ОТР Банк". Лекція носила прикладний характер і відповідала сучасним вимогам організації навчального процесу із залученням практиків до проведення лекційних і практичних занять.

Під час лекції Софія Михайлівна висвітлила історичні аспекти створення фінансової установи, ознайомила присутніх із учасниками ОТР Group Ukraine, розповіла про сучасні напрями та переваги діяльності ПАТ «ОТР Банк» на ринку фінансових послуг. Значну увагу лектор приділила корпоративній культурі працівників, принципам організації здійснення банківського бізнесу та соціальної його відповідальності, стандартам якості обслуговування у банку тощо.

Після завершення лекції студенти отримати відповіді на всі поставлені запитання. Лекція пройшла у приємній дружній атмосфері та невимушеній обстановці. Під час заняття було окреслено найбільш перспективні напрямки працевлаштування студентів та визначено, які знання та навички є найбільш потрібними під час їх подальшої роботи.

«Лише за рахунок тісної співпраці коледжу та роботодавців можна підготувати дійсно високваліфікованих спеціалістів, які так необхідні нашій країні. » – наголосила керівник підрозділу сприяння працевлаштування випускників навчального закладу, Оксана Козак.

Такі зустрічі, які стали доброю традицією коледжу та циклової комісії , черговий доказ того, що навчальний заклад піклується про майбутнє працевлаштування своїх студентів, дозволяє поєднувати навчання і практичну підготовку молодих фахівців.