У коледжі провели планове об’єктове тренування з питань цивільного захисту — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

На виконання вимог Постанови Кабінету Міністрів України, наказу Міністерства внутрішніх справ України, нормативно-правових документів, рекомендацій НМЦ ЦЗ та БЖД Львівської області у коледжі було проведене об’єктове тренування з питань цивільного захисту.

Основною його метою було відпрацювання та навчання практичних навичок керівного та командно-начальницького складу формувань цивільного захисту по забезпеченню та зниженню людських втрат і матеріальних збитків у разі виникнення надзвичайної ситуації.

Такі навчання та тренування є основною і найбільш ефективною формою всебічної підготовки, вдосконалення знань, вмінь та навичок, формувань персоналу у сфері захисту від надзвичайних ситуацій, додатковий захід щодо забезпечення захисту студентів в захисних спорудах коледжу та найпростіших укриттях від деяких факторів небезпеки, що виникають внаслідок надзвичайних ситуацій у мирний час, можливих терористичних проявів і спроможності діяти у разі їх виникнення. Учасники навчально-виховного процесу відпрацювали свої дії під час проведення заходів з оповіщення, укриття, екстреної евакуації та ліквідації наслідків надзвичайної ситуації тощо.

Захід відбувався в два етапи: теоретичний та практичний. Під час теоретичного етапу було проведено навчально-методичне заняття.

Зміст ввідних та практичних дій учасників об’єктового тренування забезпечили повноту засвоєння навчального матеріалу та були сплановані таким чином, що участь у практичних заходах брала максимальна кількість формувань, що створені в навчальному закладі.

Обстановка, що була створена, відповідала тій реальності, яка може виникнути в повсякденній життєдіяльності.

При підготовці та в ході проведення об’єктового тренування надавав методичну допомогу викладач навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Львівської області Богдан Сеник.

До тренування залучались: керівний склад; комісія з питань надзвичайних ситуацій; евакуаційні органи; ланка оповіщення і зв'язку; ланка охорони громадського порядку; ланка пожежогасіння; ланка медична; пост радіаційного та хімічного спостереження. Практичне виконання своїх функціональних обов’язків ланки оповіщення та зв’язку, пожежогасіння, медичної, охорони громадського порядку, з обслуговування укриття тощо.

Для більшої ефективності проведення цього заняття у підготовчий період штабом керівництва об’єктового тренування були підібрані відеоролики, що відповідали задуму тренування.

Питання об’єктового тренування відпрацьовані в повному обсязі.

За підсумками тренування було проведено аналіз навчань та дані відповідні вказівки і рекомендації.