Пізнати рідний край – побачити свій шлях в житті та духовно збагатитись — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Студенти групи ПВн-26 спеціальності «Правознавство» коледжу разом із куратором групи Наталією Захарчук відвідали чудотворне джерело с. Новосілка (відоме - як Раковець) що знаходиться неподалік м. Львова.

Історією цього джерела досить цікавою. З нього починається маленька річечка. Люди надали джерелу цивілізованого вигляду, огородили його, зробили каскадом ніби в два яруси: в першому можна набирати питну воду, а в другому (нижньому) - омиватись.

Джерело це є благословенним та цілющим. Кажуть, що в сиву давнину, над цим джерелом навіть об’явилася Матінка Божа. З того часу і почали проводити служби Божі в капличці і церкві.

На початку 90-тих, в Раковець приїжджали науковці з Одеси, вони проаналізували воду, і виявили в ній великий вміст срібла. Ця вода вилікувала багато людей, від найрізноманітніших захворювань. Але безперечно, не срібло надає цілющі сили джерелу, а щира молитва. Адже кажуть, хто пройде дванадцять кіл по воді, зі щирою молитвою, яка буде лунати із глибин серця, того Бог зцілить від будь якої недуги. Головне вірити в це, адже для Бога немає нічого неможливого…».

Студенти духовֺно оздорֺовились, вражеֺнні від побачֺеного, насолֺодились красоֺю весни, прироֺди рідноֺго краю та мирниֺм небом. Додому поверֺталися з великֺим духовֺним піднеֺсенням, окрилֺені Божою благоֺдаттю, адже Чудотֺворні Святиֺні зцілюֺють душі і поверֺтають здороֺв’я, даруюֺть мир і спокіֺй. а в серцяֺх  залишֺились вогниֺки добра, ласки, милосֺердя, всепрֺощення та душевֺної гармоֺнії. Як зауважила студентка «…адже ми вкотре переконалися, що в нашому коледжі дбають не лише про знання студентів, а й про їхнє духовне збагачення. Тож ще раз дякуємо за можливості для саморозвитку. А своїм колегам-студентам бажаємо брати участь у таких заходах, адже студентські роки швидкоплинні, тому потрібно брати від них максимумом…»