Екскурсія вуличками старого міста — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Куратор групи ПВ- 16, Оксана Козак, організувала та провела для студентів захоплюючу екскурсію вуличками старого міста. Дуже пізнавальною виявилася автобусна оглядова екскурсія. Під час пішохідньої екскурсії студенти мали змогу відвідати Латинський Катедральний костел (XVII ст.), каплиця Боїмів (XVII ст.), костел Петра і Павла ордену єзуїтів, один із найбільших храмів Львова, Вірменський Катедральний собор (XIV-XV ст.), Домініканський собор, єдиний в Україні музей зброї, розташований у Міському арсеналі, монастир бернардинів, Чорна Кам’яниця, Львівську міську раду, пам'ятник І. Федорову, порохову вежу, Оперний театр та інші визначні місця. Куратор розповіла студентам про найбільш видатних особистостей які проживали та працювали у Львові та їх внесок у розвиток міста та України загалом: це і поети, історики, режисери, архітектори та інші.

Студенти також відвідали магазини-майстерні з виготовлення шоколаду і шоколадних виробів, зазирнули до копальні кави та «Вернісажу».

Для студентів виховна година з куратором справила незабутні враження та принесла величезне задоволення, під час якої  мали змогу відкрити для себе найвідоміші пам’ятки та споруди, почути нові факти та легенди про будівлі та визначні місця старовинного міста. Студентам приємно, що в такому чудовому місті мають змогу проживати та навчатись.