Практичне заняття у готельно-ресторанному комплексі "Термінал - А" — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

З метою підготовки кваліфікованих кадрів із урахуванням вимог роботодавців у рамках нових організаційно-відмінних форм навчання, для студентів групи ГРС-16 викладачем коледжу Людмилою Плугіною була організована навчальна екскурсія та проведене практичне заняття у готельно-ресторанному комплексі «Термінал-А» з дисципліни «Санітарія та гігієна».

Метою екскурсії було закріплення теоретичних та отримання практичних знань з даної дисципліни, ознайомлення студентів із санітарно-гігієнічними вимогами до розміщення окремих приміщень та обладнання, умовами зберігання продуктів харчування, у закладах ресторанного господарства.

 

Виконуюча обов’язки директора комплексу, Лілія Гавришкевич, випускниця Львівського кооперативного коледжу економіки і права, спеціальності «Фінанси та кредит», провела змістовну екскурсію територією комплексу. Загальна площа багатофункціонального закладу – 2700 кв.м.; рік відкриття – 2013; максимальна кількість гостей одночасно – 10000 осіб; кількість посадкових місць в форматі ресторану – 330 осіб; кількість місць в форматі фуршету- 800 осіб; паркінг – 20 автобусів великої місткості одночасно або до 70 легкових автівок. Номерний фонд готелю – 16 кімнат ( від 12 до 40 осіб).

 

Студенти ознайомилися із умовами зберігання і строками реалізації продуктів, що швидко псуються: в охолоджувальних камерах продукти зберігаються окремо при дотриманні певних умов зберіганні і термінів реалізації.

Дані заходи є дуже корисними для студентів, які бажають працювати у сфері готельно-ресторанної справи, адже створюють умови до наближення змісту навчальних предметів з реаліями життя, посилюють практичну спрямованість навчального процесу.

За допомогою таких екскурсій, студенти краще сприймають теоретичний матеріал, який вони вивчають на лекціях та на практичних заняттях.

Після завершенні екскурсії, Лілія Сергіївна відповіла на поставлені їй запитання, а також наголосила на тому, що як випускниця нашого коледжу вдячна за набуті знання викладачам коледжу, що 10 років після закінчення коледжу пролетіли дуже швидко і націлила студентів на необхідність знань з дисциплін, які вивчаються в коледжі, адже на роботу їм потрібні компетентні, ініціативні спеціалісти. Побажала всім успіхів і удачі, а також пригостила всіх запашною кавою з тістечками.