В єдності нації - сила, добробут і перемога держави! — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Нещодавно у Технологічному коледжі ДВНЗ «НЛТУ України» відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція Андрей Шептицький – це Україна: будівничий, князь, лідер!»

Мета конференції: вшанування пам’яті Андрея Шептицького як будівничого української держави, духовного провідника народу, лідера української нації.

Участь в конференції взяли студенти та викладачі коледжів з Львівщини, Рівенщини, Івано-Франківщині, Миколаївщини, Херсонщини, Чернівеччини, Маріуполя та інших навчальних закладів.
На конференції наш коледж представила студентка групи ПВ(н)-17, спеціальності «Правознавство» Марта Доль з доповіддю на тему: «А. Шептицький - політико-правове виховання» (наукові керівники – викладачі циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін, Наталія Мозола, Мирослава Ільчишин ).

 

В рамках проведення наукового заходу, відбувся фестиваль української пісні «Голос Руси України», виставка студентської народної творчості “Таланти Твої, Русь-Україно” та спортивний фестиваль «Український дух, гарт і перемога». Учасники наукового заходу з Маріуполя, Первомайська, Херсону та Чернівців відвідали Святоюрський комплекс, зустрілися з представниками громадської ради «Святий Юр», Національний музей ім. Андрея Шептицького, Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької, а також пройшли оглядову екскурсію центральною частиною Львова.

По закінчені наукового заходу, учасники конференції, наукові керівники, оргкомітетта гості свята нагороджені грамотами та подяками і зроблені світлини на згадку.