Навчально-виховна екскурсія на тему: «Культурна спадщина Галичини» — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Викладачі  Олена Маньків  та Людмила Підлужна, організували та провели  для студентів коледжу, груп  ПВ(н) -17, ПВ(н)-27, ПМ(н)-17, ПВ(н)-26, ГРС(н)-16, навчально-виховну екскурсію на тему: «Культурна спадщина Галичини» в музеї народної архітектури і побуту «Шевченківський гай». Музей під відкритим небом, який розташований на території ландшафтного парку «Знесіння». Його ще називають Кайзервальд, що в перекладі з німецької означає «царський ліс». Відвідувачі мали змогу побачити шість етнографічних зон: бойківську, лемківську, гуцульську, буковинську, подільську, волинсько-подільську та ознайомитися із  більше 120 пам'ятниками архітектури із західних областей України, з яких 6 — церкви.

Основною метою проведення екскурсії було, стимулювання студентів до пошуку нових знань, ознайомлення з побутом певного регіону, сприяти розвитку критичного мислення, уміння давати оцінку явищам суспільному життю, а також вихованню любові до своєї Батьківщини, піднесення патріотичного духу серед молоді.

Студенти з надзвичайною цікавістю слухали розповіді екскурсоводів та викладачів, милувалися  архітектурою та культурними здобутками Львівщини, ознайомилися з етнографією та побутом  населення Галичини і отримали завдання підготувати творчі звіти.