Лекція-презентація з заступником директора ПАТ "Укргазбанк" — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Нещодавно викладачі циклової комісії обліку та фінансово-економічної діяльності організували зустріч з випускником спеціальності, потенційним роботодавцем - заступником директора  ПАТ «Укргазбанк» Тарасем Шмигельським, який  провів лекцію-презентацію з навчальної дисципліни «Гроші та кредит».

Випускник спеціальності Тарас Ігорович,  тепло розповів про свої студентські роки, згадав про своїх наставників  та вдячний їм за надані йому знання, надав мудрі життєві поради молодим фахівцям. Розповів про свої структурні підрозділи, види діяльності та умови роботи.

Тарас Шмигельський відзначив роботу адміністрації коледжу та підрозділу сприяння працевлаштування випускників навчального закладу в допомозі студентові-випускникові у пошуку роботи, зокрема спеціальності, акцентував увагу про те, що студенти спеціальності проходять виробничу практику на базі банку вже декілька років підряд, під час якої використовують знання, здобуті в коледжі. Також надав актуальні пропозицій щодо працевлаштування після закінчення навчального закладу.

Студенти-випускники презентували себе як майбутні спеціалісти, які водночас отримали вичерпну інформацію про наявні у банківській установі вакансії, про можливості швидкого працевлаштування і професійного зростання, критеріїв відбору кандидатів на роботу, вимог до майбутніх фахівців з фінансів. Під час зустрічі було обговорено цілу низку актуальних питань, що стосувались інновацій у банківській діяльності, кредитних ризиків і депозитних продуктів з вигідною відсотковою ставкою, яку пропонує фінансова установа. «Такі зустрічі, які стали доброю традицією коледжу та циклової комісії – черговий доказ того, що навчальний заклад піклується про майбутнє працевлаштування своїх студентів», – зауважив голова циклової комісії, Михайло Голубка.