Тиждень циклових комісій соціально-гуманітарних та загальноосвітніх дисциплін — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Протягом тижня циклових комісій соціально-гуманітарних та загальноосвітніх дисциплін викладачі коледжу провели низку змістовних та цікавих заходів.  Студенти, викладачі та гості коледжу мали можливість оглянути та оцінити яскраві студентські фотороботи на тему: «ІСТОР і Я».

Студенти продемонстрували свої світлини у різних куточках світу. На фоні історичних споруд, у визначних місцях вони щасливо посміхаються та радіють життю. Та кожен із учасників визнав, що нема краще нічого, ніж рідний дім, рідне місто та рідна Україна. Роботи представили студенти різних спеціальностей 1 та 2 курсу.

В головному конкурсі студенти 1 курсу спеціальності «Право» Ольга Стефанишин та Діана Кошлай провели інформаційно-пізнавальне опитування на тему: «Чи знаєте Ви, що…?». До участі запрошували усіх – керівництво коледжу, викладачів та активних студентів. Учасники отримували картки з пізнавальною інформацією із різних сфер життя: про різноманітні винаходи, відкриття, цікаві географічні, історичні факти. Більшості опитуваних отримана інформація була невідома, але цікава. Це стимулює студентів до пізнання навколишнього світу, до прагнення здобувати нові знання. В знак подяки учасники отримали солодкі призи.

Викладачами циклових комісій було проведено ряд навчально-пізнавальних екскурсій на теми:«Історія. Магія. Алхімія.» (Аптека-музей «Під чорним орлом»); «Санітарно-гігієнічні вимоги до транспортування, приймання та зберігання харчової продукції» (ресторан-бар-готель «Термінал-А») та навчально-виховна екскурсія на тему: «Культурна спадщина Галичини» (етно-парк «Шевченківський гай»).

Популяризація ідеї євроатлантичної інтеграції України була висвітлена під час проведення студентської науково-пошукової конференції на тему: «Україна – НАТО: стан та перспективи взаємовідносин».

Учасники обрали різноманітні теми для дослідження, які викликали щире зацікавлення запрошених. В програму входили доповіді на теми: «Створення НАТО»(студентка Ольга Стефанишин, гр. ПВн-17), «Сучасний стан та особливості співробітництва України з НАТО»(студентка Козак В., гр. ФН-ОЦ-17), «Переваги вступуУкраїни до НАТО» (студентка Андрушко С., гр. ФН-ОЦ-17), «Причини антинатовських настроїв» (студентка Христина Щирба, гр. ФН-ОЦ-17), «НАТО в сучасному світі: міфи та реальність» (студентка Вікторія Надурак, гр. ПВн-26).

 

Доповіді студентів були актуальними, змістовними, цікавими. Доведено, що наші студенти мають творчий потенціал, який допоможе їм ефективно та якісно опановувати навчальні дисципліни. Доповідачі були нагороджені подяками за участь у конференції.

Для розвитку навчально-пізнавальних знань студентів була проведена ітелектуальна гра у формі брейн-рингу на тему: «Наука і фортуна». Участь в ній приймали студенти І курсу всіх спеціальностей коледжу. Гра проходила в три тури.

Учасники давали відповіді на складні питання з математики, екології, біології, астрономії, історії, хімії. Щаслива фіналістка - студентка групи ПВн-27 Шапайко Тетяна була нагороджена грамотою та солодким призом. Ця гра стимулює студентів до пошуку нових знань.

 

До річниці Чорнобильської трагедії був проведений інтегрований навчально-виховний захід на тему:«Гірчить Чорнобиль крізь роки». Пам'ять про цю катастрофу повинна пробудити у кожного з нас почуття відповідальності за світову екологію, адже саме Чорнобильська аварія підтверджує, що нехтування правилами безпеки на виробництвах та байдужість донавколишнього природнього середовища є основною зброєю у масовому вбивстві людства.

Тиждень завершився проведенням предметної олімпіади з історії України, в якій І місце виборола студентка 1 курсу Серафин Христина (група ПВн-17), яка показала блискучі знання з дисципліни. Її нагороджено грамотою і делеговано на обласну олімпіаду.

 

Завершальною крапкою тижня стало засідання викладачів циклових комісій, на якому підвели підсумки проведеної роботи.