Студенти коледжу відсвяткували День матері. — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Студенти коледжу відсвяткували День матері. Цей день в Україні – це потрійне свято: Свято Божої Матері, свято Матері-України, свято Матері, яка народила і виростила нас. Зі вступним словом шани до Матерів звернулася директор Наталія Зубко. Зі сцени лунали вірші і пісні, привітання зі словами пошани до матерів, бабусь за їхню ласку і любов, за недоспані ночі й колискову.

Ведучими свята були Михайло Юркевич та Вікторія Надурак, а допомагали їм в цьому Христина Костяк, Людмила Суворова, Наталія Тимочко, Дмитро Якимів, Анастасія Назар та інші.

Особливо зворушливим був викладацький ансамбль «Галичаночка», який порадував гостей піснями у власному виконанні.

У щасливої матері зростають щасливі діти, тож давайте робити життя наших матусь прекрасним. І на останок так і хочеться сказати: «Мамо! Хай буде світлим кожен твій день, кожна хвилина. Бо ти не тільки нас породила. Своєю безмежною любов’ю ти навчила нас бути відданими, працелюбними, добрими, милосердними. І не зникне благородство, людяність, поки на світі є матері». Вклоняємося Вам, матері роду людського. Зичимо щасливих довгих літ життя і бажаємо многая літ.