Зустріч з представниками ПАТ "Кредобанк" — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Нещодавно у коледжі за підтримки підрозділу сприяння працевлаштування випускників навчального закладу, для студентів випускних груп спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» та студентів випускних груп інших спеціальностей закладу, було організовано зустріч з представниками ПАТ «Кредобанк».

Захід був проведений з метою  допомогти молодим перспективним людям, які вміють працювати в команді, побудувати кар'єру в ПАТ «Кредобанк»; прокласти найкоротший шлях між ВНЗ і ПАТ «Кредобанк»; інформування студентської молоді про можливість участі в даній програмі; залучення на роботу в Банку талановитих, успішних і перспективних молодих фахівців, які стануть запорукою успіху Банку в майбутньому.

Під час лекції-презентації, Валерія Богун - спеціаліст відділу підбору та адаптації персоналу, Соломія Бойко - провідний спеціаліст відділу підбору та адаптації персоналу розповіли про Absolvent - програму працевлаштування, про те, що Kredobank надає унікальну можливість студентам та випускникам ВНЗ почати працювати вже на старших курсах. Реалізація програми: Головний офіс (м. Львів) та відділення банку у м. Львів. Кредобанк пропонує: офіційне працевлаштування в стабільній компанії; можливість удосконалення умінь і навичок, здобутих під час навчання; тримання практичного досвіду роботи; отримання інноваційних знань та підтримка наставника. Після завершення лекції студенти отримати відповіді на всі  запитання. Лекція-презентація пройшла у приємній дружній атмосфері та невимушеній обстановці. Під час заняття було окреслено найбільш перспективні напрямки працевлаштування студентів та визначено, які знання та навички є найбільш потрібними під час їх подальшої роботи.

«Зустрічі з потенційними роботодавцями допомагають студентам, поглибити знання та розширити кругозір знань про майбутню свою спеціальність, кваліфікаційні вимоги, відпрацьовує вправи з метою набуття в студента навичок професійного самовизначення, саморозвитку, самовдосконалення та проходження практики з думкою про майбутнє працевлаштування», – зазначила заступник директора з навчальної роботи та виробничої практики, Леся Федак.