Святкування приурочені Дню вишиванки — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Всесвітній день вишиванки – свято національної та духовної єдності, адже об’єднує українців незалежно від місця проживання, мови, якою вони спілкуються, віросповідання чи політичних поглядів. Свято започатковане в 2006 році щороку набуває популярності. Традиційно день національного одягу в Україні проводиться у третій четвер травня, уся Україна вшановує національний вишитий одяг.

З метою збереження українських цінностей та їх популяризації серед молоді, колектив та студенти коледжу долучилися до святкування Дня вишиванки.

У національному вбранні прийшли всі, на кожному майоріла різнобарвними візерунками українська вишивка, що створило піднесену атмосферу та викликало радісні емоції.

Історія народної вишивки в Україні йде коренями в сиву глибину століть. Популярність і мода на вишиванки пояснюється її красою і символічністю, а свято вишиванки передає національну єдність і дух патріотизму. Для українських дівчат вишиванка завжди була не лише красивим предметом гардеробу, а й оберегом.

У навчальному закладі, упродовж дня було проведено безліч виховних заходів: куратори провели виховну годину на тему: «Вишиванка – твій генетичний код», студенти спільно з студентським самоврядуванням намалювали стінгазети, приурочені до свята. Викладачі циклової комісії мовних дисциплін провели загальноколеджівський диктант під назвою: «Українська вишивка». У радіомережі коледжу транслювалися українські пісні: «Мені сорочку мама вишивала» , декламували поезію про український рушник, співали пісні тощо. Була організована виставка української народної вишивки в холі. Відбувся святковий молебень біля Матері Божої з нагоди Свята Вознесіння Господнього. Студентським самоврядуванням був організований флешмоб до дня вишиванки: «Україна моя вишивана».