Зустріч з представниками Всеукраїнської бухгалтерської газети «Все про бухгалтерський облік» — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

У формуванні висококваліфікованих фахівців важливе місце займає навчальна практика студентів, що здійснюється з метою закріплення одержаних ними теоретичних знань і набуття навичок технічної та організаційної роботи за спеціальністю.

Викладачі циклової комісії обліку та фінансово-економічної діяльності організували та провели зустріч з представниками Всеукраїнської бухгалтерської газети «Все про бухгалтерський облік» для студентів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування».

Мета заходу – обговорення останніх змін та доповнень до чинного законодавства та їх вплив на ведення обліку та складання звітності у наступних звітних періодах, а також отримання актуальної інформації про сучасні тенденції здійснення обліково-аналітичної роботи.

Під час зустрічі представниця Всеукраїнської професійної газети «Все про бухгалтерський облік» по Західному регіону Тамара Горбунова ознайомила присутніх із всіма пропозиціями видання та особливими заходами, конкурсами які пропонуються студентам для отримання більш глибоких практичних знань та викладачам для підвищення свого професійного рівня. Гостя запросила студентів взяти участь у конкурсі « Нам 25-і ти нас можеш привітати». Переможці конкурсу в кожній категорії отримають цінні подарунки.

Студентам вручили подарунки від редакції газети, а колективу циклової комісії підбірку спецвипусків газети, які розширять можливості проведення практичних занять.

Зустріч була цікавою та корисною. Це був професійний діалог читачів і творців інформаційного продукту - газети, яка є найпопулярнішою в Україні та постійно тримає зв'язок з читачами, особливо з молоддю.