Науково-практична конференція на тему: «Інновації у сучасній студентській науці» — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

На факультеті товарознавства, управління та сфери обслуговування Львівського торговельно-економічного університету відбулася студентська науково-практична конференція на тему: «Інновації у сучасній студентській науці».

Мета конференції – залучення студентів до науково-практичної діяльності та обговорення актуальних питань удосконалення споживних властивостей товарів, їх зберігання, покращення якості асортименту товарів.

Робота конференції проводилася за тематичними напрямами: експертні дослідження у митній діяльності; напрямки поліпшення споживних властивостей і асортименту товарів;   стан та перспективи розвитку технологій оздоровчих продуктів та дієтичних добавок; проблеми сучасного розвитку внутрішньої політики України на інноваційних засадах; тенденції та перспективи розвитку індустрії гостинності та туризму; інноваційний менеджмент в Україні: проблеми та перспективи розвитку; захист навколишнього середовища.

Молоді науковці яскраво й успішно презентували результати своїх наукових досліджень. Доповіді учасників конференції були цікавими та змістовними.

Наш коледж представили: студентки 3 курсу, групи КТ-ТМ-15, Лілія Жезло з доповіддю на тему: «Проблеми та перспективи розвитку електронних валют» та Тетяна Остапенко з доповіддю: «Формування сприятливого інвестиційного клімату України» (науковий керівник – Лідія Марчишин).

За підсумками роботи конференції Остапенко Тетяна виборола 3-тє місце Остапенко Тетяна.

За результатами конференції тези учасників видано у Збірнику матеріалів конференції.