Екскурсія в музей Пожежної безпеки — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Днями, викладачами циклової комісії підприємництва та біржової діяльності, коледжу, Лідією Марчишин та Наталією Кутною, було організовано та проведено навчально-практичну екскурсію у музей Пожежної безпеки у Львові.

Мета заходу - допомогти молодим фахівцям закріпити отримані під час навчання знання, усвідомити важливість питань безпеки життєдіяльності, зміцнити і поглибити відчуття особистої відповідальності за своє життя та оточуючих людей.

Студенти відвідали Управління пожежної безпеки у Львівській області в якому функціонує пожежно-технічна виставка.

У музеї Пожежної безпеки, студенти ознайомилися з технічними засобами пожежогасіння,побачили чимало цікавої та повчальної інформації. Серед цікавих експонатів музею – макети пожежних автомобілів, які використовувались у Львові в різні роки. Один з перших таких автомобілів виробництва німецької фірми Магірус –вона спеціалізується на виробництві пожежної техніки. Найцікавіше, що цей автомобіль був на гусеничному ходу. Справа у тому, що тоді в зону обслуговування львівських пожежників входили приміські села куди колісна техніка не завжди могла добратись.Музей пожежної техніки цікавий тим, що тут не лише показують історію пожежництва, а й вчать як цьому запобігти чи порятуватись і як поводитись у критичних ситуаціях..»

Студенти залишилися задоволеними навчальною екскурсією та вдячні теплим прийомом працівників музею та цікавими розповідями.

Усі охочі мали змогу зробити фото, що довго нагадуватимуть студентам про цікаву екскурсію.