Науково-дослідницьку конференцію на тему: «Надзвичайні ситуації сьогодення: причини, наслідки і захист» — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Нещодавно, викладачі циклової комісії підприємництва та біржової діяльності коледжу, відповідно до листів Міністерства освіти і науки України «Щодо навчання студентів з питань безпеки життєдіяльності» та «Про відзначення у 2018 році Дня охорони праці в Україні», організували та провели науково-дослідницьку конференцію на тему: «Надзвичайні ситуації сьогодення: причини, наслідки і захист» для студентів коледжу.

Метою проведення конференції було - формування у студентів свідомого й відповідального ставлення як до питань особистої безпеки, так і безпеки тих, хто їх оточує, навчити розпізнавати й оцінювати потенційні небезпеки, визначати шляхи надійного захисту від них, уміти в разі потреби надавати допомогу собі та іншим.

Свої доповіді представили студенти всіх спеціальностей навчального закладу.

Найбільш запам’ятались доповіді на теми: «Наслідки негативних проявів надзвичайних ситуацій на території України» Андрій Шавель, гр.ГРС-16 (науковий керівник – Оксана Ванівська), «Техногенні катастрофи з викидами радіактивних речовин» Наталя Відзівашець, гр. ПК-16 (науковий керівник – Оксана Ванівська), «Транспортні аварії» Олег Журавель, гр.ПК-16 16 (науковий керівник – Оксана Ванівська), «Дорожньо-транспортні пригоди та надання першої медичної допомоги» Тетяна Остапенко, гр. КТ-ТМ-15 (науковий керівник – Наталя Кутна), «Небезпечні ситуації з шкідливими речовинами» Тарас Гавловський, гр. КТ-ТМ-15(науковий керівник – Наталя Кутна), «Пожежна профілактика на виробничих об’єктах» Наталя Мекелита, гр. ПТБ(н)-16 (науковий керівник – Оксана Ванівська).

Доповідачі в своїх роботах проаналізували небезпечні ситуації з шкідливими речовинами, висвітлили питання безпеки життєдіяльності.

Майбутні науковці яскраво й успішно презентували результати своїх досліджень, доповнюючи їх ретельно підготовленими мультимедійними презентаціями. Доповіді учасників конференції були актуальними, цікавими та змістовними.

Організатори заходу нагородили учасників конференції грамотами та побажали їм успіхів, творчого збагачення та нових перемог.