Науково-пошукова конференція на тему: «Україна – НАТО: стан та перспективи взаємовідносин» — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Викладачі циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін Львівського кооперативного коледжу економіки і права організували та провелистудентську науково-пошукову конференцію на тему: «Україна – НАТО: стан та перспективи взаємовідносин».

Мета заходу - популяризація ідеї євроатлантичної інтеграції України.

Учасники обрали різноманітні теми для дослідження, які викликали щире зацікавлення запрошених. В програму входили доповіді на теми: «Створення НАТО» (студентка Ольга Стефанишин, гр. ПВн-17), «Сучасний стан та особливості співробітництва України з НАТО» (студентка Вікторія Козак, гр. ФН-ОЦ-17), «Переваги вступу України до НАТО» (студентка Софія Андрушко, гр. ФН-ОЦ-17), «Причини антинатовських настроїв» (студентка Христина Щирба, гр. ФН-ОЦ-17), «НАТО в сучасному світі: міфи та реальність» (студентка Вікторія Надурак, гр. ПВн-26).

Доповіді студентів були актуальними, змістовними, цікавими.

Доведено, що наші студенти мають творчий потенціал, який допоможе їм ефективно та якісно опановувати навчальні дисципліни.

Доповідачі були нагороджені подяками за участь у конференції.