Олімпіада з економічних дициплін — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

У Львівському національному аграрному університеті відбулася Університетська олімпіада з економічних дисциплін серед студентів коледжів Західного регіону України І-ІІ рівнів акредитації. Загальна чисельність учасників олімпіади становила понад 100 студентів, які представляли понад 20 коледжів.

Мета студентської олімпіади – надати можливість талановитим студентам проявити себе у науково-прикладних змаганнях.

Зустріч із учасниками олімпіади розпочалася з вітального слова першого проректора Віталія Боярчука. Із організаційними питаннями проведення олімпіади виступила заступник декана економічного факультету, доцент Галина Брик. Поділилися своїми враженнями про навчання в університеті, стажування за кордоном, громадську діяльність, а також участь в олімпіадах, міжнародних конференціях і всеукраїнських конкурсах наукових робіт студенти факультету.

Олімпіада була проведена у формі комп’ютерного тестування в системі MOODLE з таких дисциплін: «Економіка», «Бухгалтерський облік», «Фінанси», «Підприємництво», «Менеджмент», «Маркетинг».

Наш коледж представляли студенти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування», які гідно презентували свій навчальний заклад.Підсумки олімпіади показали високі знання учасників. Провівши детальний аналіз результатів теоретичного туру, журі відзначило переможців олімпіади дипломами та грамотами у шести номінаціях.

За результатами олімпіади були відзначені студенти коледжу: Ліана Бобик –Диплом першого ступеня, Оксана Шмагала –Диплом другого ступеня, Соломія Крилошанська – Диплом третього ступеня , Ксенія Шоломіцька – Грамота у номінації «За високий рівень теоретичної підготовки», Павло Жук та Назар Грушка– Грамоти у номінації «За системність мислення», Наталія Кошик – Грамота у номінації «За грунтовні знання з економіки», Маряна Мисак – Грамота у номінації «За високий рівень теоретичної підготовки», а керівник-викладач, голова циклової комісії обліку та фінансово-економічної діяльності, Михайло Голубка – Подяку за підготовку студентів.

В рамках проведення олімпіади викладачі і студенти коледжу відвідали музей історії ЛНАУ, музей Степана Бандери та музей імені професора Євгена Храпливого. Загалом ,під час проведення олімпіади, панували робочий настрій, доброзичлива атмосфера і дух змагальності в досягненні високих результатів. Пишаємось здобутками наших вихованців та бажаємо творчих успіхів і наукових досягнень.