Лекція-екскурсія на базі автомобільних компаній — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Викладачем циклової комісії підприємництва та біржової діяльності, Тетяною Хомою, була організована та проведена лекція-екскурсія з дисципліни «Товарознавство» на тему: «Транспортні засоби» на базі автомобільних компаній AriaGrour – «Алекс СО», «Гал Авто Світ» та «Арія Моторс».

Лекцію-екскурсію радо допомогли провести консультант Алекс CoVolkswagen Ігор Клюс та випускник нашого коледжу маркетолог AriaGroup- Ярослав Скобало.

Під час проведення лекції, студенти мали змогу ближче познайомитися з діяльністю компаній, етапами розвитку та планами на майбутнє, структурою та пропозиціями як працедавця. Учасники навчального процесу почули, що компанія цінує і розвиває своїх співробітників: створює для них умови не тільки для професійного зростання, а й відпочинку, націлена на підтримку командного духу та згуртування колективу, що дозволяє поєднувати відпочинок та спілкування - а найважливіше відчувати себе захищеним, затребуваним і цінним співробітниками. Студенти мали змогу вивчити весь модельний ряд брендів, офіційно представлених в Україні, який пропонують компанії, а також поспостерігати за процесами роботи співробітників автосалону та сервісної зони, майстрів на станціях технічного обслуговування, поставити їм запитання. Студенти, на власні очі побачили обладнання, яке використовується в роботі, та як відбувається догляд за автомобілем. Представники компаній розповіли про можливість придбати не тільки нові, але уже й вживані автомобілі, мотоцикли та велосипеди відомих брендів BMW, Volkswagen, Nissan, Honda, Seat, а також про послуги з обслуговування та ремонту транспортних засобів.

Метою заходу було на практиці ознайомити студентів з темою: «Транспортні засоби», з навчальної дисципліни «Товарознавство», а також формування стійкої мотивації та позитивного ставлення до трудової діяльності та важливість різних транспортних засобів для людини, на сучасному етапі.

Студенти ознайомилися з асортиментом та конструктивними особливостями транспортних засобів, а саме з мотоциклами: дорожніми, спортивними; мопедами; велосипедами: дорожніми і спортивними.

Викладачі циклової комісії та студенти надзвичайно вдячні засновнику компанії «Арія Моторс» Ярославу Харишу та працівникам компаній, за надану можливість проведення навчальної лекції на підприємстві, та за екскурсію, яка була не тільки цікавою, але й дуже корисною.