Всеукраїнський студентський забіг "Зелена миля" — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

 У Львові також відбувся перший Всеукраїнський студентський забіг “Зелена миля”. Захід організували Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Львівське обласне товариство студентів "Гарт", відділення Національного Олімпійського комітету у Львівській області.

Представники  нашого коледжу активно беруть  участь у всіх молодіжних рухах для підтримки здорового способу життя. Студенти,  під керівництвом викладача циклової комісії фізичного виховання Андрія Соломонка, були як серед учасників так і серед волонтерів.

Дистанцію довжиною в одну милю територією Стрийського парку подолали близько 300 студентів університетів і коледжів Львівської області. Після завершення забігу відбулося нагородження  учасників забігу. Нагороду отримала і студента нашого навчального закладу, групи Пв-16, Галина Дранчук, яка посіла 3 місце.

Педагогічний колектив та студентське самоврядування  вітає  з перемогою нашу  студентку у такому важливому та потрібному заході