Навчальна екскурсія в готель «Reikartz» та готель «Леополіс» — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

В рамках проведення практики, викладачі циклової комісії готельно - ресторанної справи, Надія Ділай та Марія Василишин організували для студентів групи Грс(н)- 16, навчальну екскурсію в готель «Reikartz» та готель «Леополіс».

Мета заходу - поєднання теорії з практикою, набуття практичних навичок з формування системи менеджменту готелю.

Заступник керуючого готелю, Уляна Коханець, розповіла майбутнім фахівцям про історію підприємства, його структуру, основні напрямки розвитку, можливостей працевлаштування, кар’єрного росту і особливостей роботи самого готелю. Студенти оглянули номерний фонд комплексу, а також ознайомились з принципами роботи готелю. Увага студентів була прикута до формування системи менеджменту на екскурсійному об`єкті, зокрема вони цікавилися системою планування, організаційною структурою, мотивацією, ціноутворенням, особливостями маркетингової діяльності.

Готель «Reikartz» постійно вдосконалюється, дирекція компанії, покращує сервіс, розширює асортимент послуг, щоб максимально задовольнити потреби кожного клієнта, щоб в клієнта завжди залишалась хороша думка про готель та місто Львів зокрема.

Після цього екскурсанти активно як майбутні працівники індустрії гостинності, а також як потенційні гості даного готелю задавали питання керуючому готелю, яка професійно на них відповідала.

Результатами проведеної екскурсії є приємні враження інтер’єром готелю, а найголовніше, високими стандартами обслуговування туристів, професійними компетентностями персоналу, інноваційними методами обслуговування, особливостями формування атмосфери гостинності.

В процесі екскурсії студенти мали змогу відвідати готель «Леополіс» – який розташований у самому серці історичної частини, та є прекрасним місцем для відпочинку після прогулянки чи зустрічі з діловими партнерами. Цілодобове обслуговування номерів – допоможе зробити перебування гостей у готелі «Леополіс» по-домашньому комфортним та незабутнім.