Екскурсія містом-кави — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Викладачі циклової комісії готельно - ресторанної справи Надія Ділай та Марія Василишин, з нагоди тижня циклової комісії, організували та провели, для студентів групи Грс(н) - 16, екскурсію Львовом, містом-кави, а саме його визначними і незабутніми пам’ятками та цікавими місцями.

Студенти побачили архітектурний ансамбль площі Ринок, відвідали найбільші та найстаріші храми міста, почули неймовірні історії про уклад життя львівських міщан. В ході екскурсії завітали у незвичайному кафе «Копальня кави», де одягнувши справжнє шахтарськє знаряддя, поринули у світ культового львівського напою – кави.

Львів називають містом кави, звичайно в ньому є і кавові підземелля, в яких досить оригінально та пізнавально відтворено суто львівський спосіб добування запашної кави, а для цього приклали зусилля та креативність власники кав’ярні, створюючи унікальну атракцію видобутку кавових зерен нетрадиційним львівським способом, яка є на сьогоднішній день в Україні єдиною кавовою шахтою. Щоб видобути кавові зерна, в підземеллі побудовані шахтарські елеватори, прокладено залізничні рейки, по яких спеціальні вагонетки транспортують каву на поверхню. У дворику працює маленька кав'ярня, де можна зразу і скуштувати свіжо видобуту каву. Екскурсія була надзвичайно насиченою та цікавою.