ХХVІІІ обласна олімпіада з історії України серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації у Львівській області — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Нещодавно на базі Екологічного коледжу ЛНАУ відбулася ХХVІІІ обласна олімпіада з історії України серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації у Львівській області. Студентська олімпіада – це справжній інтелектуальний марафон. Інтерес до навчання, бажання пізнавати нові грані улюбленого предмета притаманні учасникам олімпіад різних етапів. І самі досягнення в цих змаганнях є особистим кроком кожного учасника на шляху до щасливого майбутнього, це не лише унікальний шанс перевірити свої знання та вміння, показати здібності до наукового пізнання, а й можливість навчатися долати труднощі та ніколи не зупинятися на шляху до мети.

Метою проведення олімпіади - надати можливість талановитим студентам проявити себе, пошук обдарованої студентської молоді, стимулювання їх творчої праці, сприяння розвитку інтелектуальних та організаторських здібностей.

Загальна чисельність учасників олімпіади становила понад 46 студентів, які представляли коледжі Львівської області.

Наш коледж представляли студенти, Христина Серафин (гр. ПВ(н) -17), Тетяна Шапайко, Анастасія Назар (гр. ПВ(н) -27). За результатами ІІ туру олімпіади почесне ІІ місце здобула Христина Серафин. До участі в олімпіаді студентки готувала викладач Мирослава Ільчишин.

Пишаємось здобутками наших вихованців та бажаємо творчих успіхів і наукових досягнень.