Навчальна екскурсія в сучасний комплекс "Термінал А" — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Львівський кооперативний коледж економіки і права зацікавлений у забезпеченні своїх випускників престижною та цікавою роботою за спеціальністю. Саме на це спрямована робота підрозділу сприяння працевлаштування випускників навчального закладу.

Лише за рахунок тісної співпраці коледжу та роботодавців можна підготувати дійсно висококваліфікованих спеціалістів, які на сьогодні так важливі.

З метою, спрямування та допомозі майбутнім молодим фахівцям у професійному орієнтуванні, керівник підрозділу сприяння працевлаштування випускників навчального закладу Оксана Козак, організувала та провела навчальну екскурсію для студентів в сучасний і універсальний туристичний комплекс «Термінал А», для ознайомлення з вимогами до таких вакансій, як офіціант, бармен, працівника ресепшн.

В процесі екскурсії, студенти мали змогу ознайомитись з принципами роботи туристичного комплексу. Представники комплексу продемонстрували зали і кухню ресторану, ознайомили студентів з вишуканим меню кухні, оглянули номерний фонд комплексу, а також розповіли майбутнім фахівцям про історію підприємства, його структуру, основні напрямки розвитку, можливостей працевлаштування, кар’єрного росту і особливостей роботи самого комплексу. Студенти отримали багато нових знань щодо своєї майбутньої спеціальності. Крім того, екскурсія надихнула на сумлінне навчання і самовдосконалення у кожного залишились неповторні враження, з’явилися гордість за свою спеціальність, адже вона на сьогодні дуже потрібна та актуальна.

Подібні заходи сприяють появі у студентів більш чіткого уявлення про себе, свої здібності та майбутню професію, що, в свою чергу, надає їм можливість краще зорієнтуватися при виборі напряму трудової діяльності та плануванні професійної кар`єри, допомагає студентам краще засвоїти матеріал отриманий на лекціях, а також сприяють кращій підготовці майбутніх молодших спеціалістів.