Лекція-презентація із представниками Львівського обласного управління АТ «Ощадбанк» — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Викладачі циклової комісії обліку та фінансово-економічної діяльностіколеджу за підтримки підрозділу сприяння працевлаштування випускників навчального закладу та адміністрації коледжу для студентів випускних груп спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» та студентів інших спеціальностей закладу, було організовано та проведено, лекцію-презентацію із представниками Львівського обласного управління АТ «Ощадбанк».

Адже, АТ «Ощадбанк» - один із найбільших фінансових інститутів української держави, що має найрозгалуженішу мережу установ.

Під час лекції-презентації начальник відділу кадрового адміністрування, Ірина Кміть та головний спеціаліст з навчання персоналу, Ольга Томків, Львівського обласного управління АТ «Ощадбанк, розповіли студентам про історію Ощадбанку, місію та основні принципи роботи, про складові Маніфесту банку, а також ознайомили студентів з основними банківськими продуктами. Працівники Львівського обласного управління банку наголосили, що банкір повинен володіти універсальними компетенціями, бути психологом і комунікабельною особистістю. АТ «Ощадбанк», надає унікальну можливість студентам та випускникам ЗВО почати працювати вже на старших курсах, пропонує офіційне працевлаштування; можливість удосконалення умінь і навичок, здобутих під час навчання; отримання практичного досвіду роботи та отримання інноваційних знань,проходження практики.

Студенти ознайомились корпоративним стилем банку, дізналися про принципово нові підходи в обслуговуванні клієнтів, зокрема – про роботу хол-менеджера, запровадження електронної черги, термінали самообслуговування тощо.

Після завершення лекції студенти отримати відповіді на всі запитання. Лекція-презентація пройшла у приємній дружній атмосфері та невимушеній обстановці.