Перша педагогічна рада в 2018-2019 н.р. — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Традиційно, на початку навчального року, в коледжі відбулася перша педагогічна рада. Педагогічна рада перед початком навчального року завжди дає необхідний старт для колективу, адже вона є фундаментом успішності, і саме тому важливо, щоб вона пройшла добре, спонукала всіх учасників до творчого пошуку та активної співпраці, а результат першої педагогічної ради – це плідна та наполеглива праця впродовж навчального року в досягнені успіхів в організації навчального процесу коледжу на рівні сучасних вимог.

Голова педради Наталія Зубко привітала усіх з початком нового навчального року, побажавши успіхів у роботі, хороших студентів, творчих злетів, відчуття результату своєї праці, невичерпної наснаги, спокою і терпіння. У своїй доповіді директор коледжу провела детальний аналіз роботи колективу ,поділилася планами на майбутнє,охарактеризувала матеріально-технічну базу гуртожитків та головного корпусу, про стан підготовки навчального закладу до нового навчального року, довела до відома присутніх про поточні ремонтні роботи, розмір затрачених коштів та об’єм виконаних робіт.

В роботі педагогічної ради взяли активну участь: Леся Федак, Ірина Клачко, Ігор Леськів, Ігор Бішко, Наталія Кутна, Надія Назарчук, Андрій Соломонко, Оксана Кропивницька.

На педагогічній раді було розглянуто та обговорено низку важливих питань, в тому числі звіт про результати роботи приймальної комісії у 2018 році та аналіз ефективності проведених профорієнтаційних заходів у 2017-2018 н.р. та завдання та перспективи профорієнтаційної роботи на 2019 – 2020 н.р. Основні завдання і напрямки навчально-виховної, методичної та фінансово-господарської діяльності коледжу на 2018-2019 н.р. Обговорення та затвердження нормативних документів про організацію навчально-виховного процесу .

Атмосфера роботи педагогічної ради була робочою та дружньою. Кожен мав змогу висловити свої ідеї та побажання, обговорити їх з колегами – а найкращі пропозиції були озвучені та прийняті до уваги. Також було символічне відзначення викладачів коледжу, які плідно працювали на педагогічній ниві, сумлінно виконували свої обов’язки та здійснили неоціненний особистий внесок у справу підготовки висококваліфікованих фахівців.

За результатами педради прийнято ряд важливих рішень, які будуть визначати головний вектор роботи та розвитку навчального закладу.Засіданням педагогічної ради розглянуто та затверджено річні плани роботи педагогічної та методичної рад, виховної роботи, що визначають основні орієнтири нашої діяльності тощо. Після закінчення роботи педради відбулися засідання циклових комісій.

Колектив навчального закладу впевнений, що подальший успіх залежить від наших зусиль, бажання працювати та віри у завтрашній день.