Вітання першокурсників з Днем знань — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

З нагоди Дня знань у коледжі привітали першокурсників з важливою подією в їх житті. Розпочались урочистості, зазвучав гімн. З вступним словом виступила директор коледжу  (в минулому випускниця коледжу) Наталія Зубко, яка сказала напутнє слово першокурсникам та привітала усіх присутніх із Днем знань, побажала студентам міцного здоров’я та налаштувала їх, не покладаючи рук, працювати на благо рідної держави.

Духовний наставник отець Ігор Дмитерко  освятив присутніх і благословив студентів та викладачів на успішний навчальний рік.

Під звуки урочистого маршу було винесено прапори та виголошено клятву.

Привітав колектив, студентство і першокурсників заступник голови правління Споживспілки Львівської області Володимир Парфенюк.

Старшокурсник коледжу, Назар Грушка передав символічний студентський квиток представникам перших курсів, Яні Алтуян, побажавши гідно нести ім’я студента та честь коледжу.

Підтримати першокурсників прийшли батьки, рідні та друзі.

Усі присутні на святі змогли насолодитися вражаючими виступами талановитих студентів і випускників вишу (Людмила Суворова, Христина Костяк, Христина Назаркевич та інші).

Ведучими свята були голова студентського самоврядування Михайло Юркевич і відмінниця навчання Вікторія Надурак.

Закінчилась посвята молитвою «Боже великий, єдиний...» та пролунав срібноголосий дзвоник, який покликав першокурсників на перше заняття, яке проведуть куратори.

Колектив коледжу від щирого серця вітає з Днем знань першокурсників, які починають свій професійний шлях. Бажаємо вам успіхів, шановні першокурсники!