«Я – громадянин України – європейської країни!» — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Традиційно у День знань проводять перший урок. Це важлива подія як для усіх студентів, так і для їхніх батьків та викладачів. Саме тому підготовка до цієї дати повинна бути належно організована. Окрім урочистих заходів у куратори груп (Людмила Бурим, Лідія Марчишин, Марія Василишин, Наталія Загорбенська, Любов Фірчук та інші ) під час проведення першого уроку висвітлили такі важливі і водночас актуальні і потрібні теми, як: «Прагнемо миру», «Україна в контексті Європейської культурної спадщини», «Я – громадянин України – європейської країни», «Розкажемо Європі про себе», «Українці співтворці Європейської культури», «Повага до європейських цінностей».

Теми першого уроку вміщали в собі орієнтири, які спрямують студентів у подальшому житті, та допоможуть сформувати активну громадянську позицію та патріотичні почуття, виховання в першокурсників почуття патріотизму, національної гідності, любові та поваги до історії Батьківщини. Важливо пояснити першокурсникам, що ціннісне ставлення до кожної окремої людини передбачає соціальну відповідальність, чесність, терпимість до іншого, хоробрість та здатність постояти за себе та інших, добросовісність, правдивість, вміння працювати в колективі та здійснювати колективну роботу.

Такі заходи дають можливість студенту, поглибити знання про культуру, історію, традиції європейців, вміння критично аналізувати історичні факти, робити власні висновки; формувати почуття приналежності до  європейської спільноти.

Приємно зазначити, що наші студенти добре обізнані про Європейські цінності та Європейську культури, знають про Україну, мають активну громадянську позицію, розуміють, що і від них залежить доля нашої країни.