«Lviv coffee festival 2018— єднає людей» — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

З нагоди дня підприємця, Міжнародного дня грамотності та дня українського кіно, викладачі циклової комісії готельно-ресторанної справи Львівського кооперативного коледжу економіки і права, Надія Ділай та Марія Василишин, відвідали разом з студентами коледжу (групи ОГ(н)-15 та ГРС-16) щорічний ароматний фестиваль — міське свято «На каву до Львова», яке проходить у Львові вже 12 років поспіль. Lviv Coffee Festival - захід, який єднає людей не лише з різних міст України, але й з різних міст Світу.

Як зазначає організатор та засновник фестивалю, керівник DikArt Creative Marketing Company - Андрій Сидор: «Фестиваль кави за роки своєї історії вплинув на кавовий ринок як у Львові зокрема, так і в Україні загалом. Близько 150-ти тисяч людей, зібрав даний захід, яких об'єднала кава. Щороку на фестивалі обирають найкращу кав'ярню. Це не лише почесне звання, але й виклик. Це стимул добросовісної конкуренції серед численних закладів Львова».

Під час заходу студенти мали змогу побачити кінострічки про каву, кавові історії та людей,які змінюють світ за горнятком запашної кави, відвідали чемпіонат з лате-арту, багато тематичних заходів, які були цікавими, як для професіоналів кавової справи так і пересічного гостя. Ознайомились з обладнанням та аксесуарами, найрізноманітнішими методами приготування кави, які існують та її сортами.

Побачили найкращих баристів країни, які експериментували, творили адже кава розкривається тільки тим, хто віддає їй багато часу і праці, вивчає її, надихається нею. Студенти змогли оцінили справжню культуру кави. Захід був надзвичайно насиченим та цікавим.

Як відзначили студенти: «Ми пишаємось, що живемо та навчаємось в цьому унікальному та старовинному місті, який називається – Львів і можемо називати себе гордо - Львів’янами».