Екскурсія групи ФН-18 містом Лева — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Головним завданням в діяльності куратора є реалізація на рівні академічної студентської групи комплексного процесу виховної роботи, що передбачає створення у групі атмосфери доброзичливості, взаємодопомоги, взаємної відповідальності, формування згуртованого студентського колективу. Викладач циклової комісії загальноосвітніх дисциплін Людмила Плугіна організувала та провела для студентів нового набору, групи ФН-18, захоплюючу екскурсію вуличками старого міста Лева, адже багато студентів із групи проживають в інших містах та областях України.

Під час екскурсії студенти мали змогу побачити, як кожна епоха залишила свій слід в історичних пам’ятках міста Львова, проникнутись духом міста, відчути на собі його незвичну, старовинну атмосферу.

Студенти мали змогу відвідати Латинський Катедральний костел (XVII ст.), каплицю Боїмів (XVII ст.), костел Петра і Павла ордену єзуїтів – один із найбільших храмів Львова, Вірменський Катедральний собор (XIV-XV ст.), Домініканський собор, єдиний в Україні музей зброї, розташований у Міському арсеналі, монастир бернардинів, Чорну Кам’яницю, Львівську міську раду, пам'ятник І. Федорову, Порохову вежу, Оперний театр та інші визначні місця.

Куратор розповіла студентам про найбільш видатних особистостей, які проживали та працювали у Львові, та їх внесок у розвиток міста та України загалом: це поети, історики, режисери, архітектори та інші.