Заняття у залах Львівського Державного природознавчого музеї НАН України — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Викладачі циклової комісії загальноосвітніх дисциплін Львівського кооперативного коледжу економіки і права, Людмила Плугіна та Світлана Кузьменко, провели заняття на тему: «Ознайомлення із проявом загальних закономірностей природи в довкіллі, застосуванням наукових методів під час дослідження об’єктів довкілля» у залах Львівського Державного природознавчого музеї НАН України для студентів   групи ФН-18 з інтегрованого курсу «Природничі науки».

Мета курсу спрямована на формування в студентів природничо-наукової компетентності, уявлень про роль і місце людини в природі, засвоєння ними основних понять природознавства, що складають ядро знань про природу.

Під час заняття-екскурсії студенти ознайомилися з багатством тваринного світу лісу та степу, боліт і річкових заплав, культурних ландшафтів. Викладачі наголосили, на тому, чому так небезпечно, коли людина втручається у природнє середовище і змінює його.

Студенти ознайомилися із експонатами, які були представлені на виставці "Мистецтво виживання", довго милувалися експонатами мальовничої природи, що відтворюють неповторну красу краю, збагатили свої знання про різноманітність тваринного світу. Заняття було цікавим і пізнавальним, дало змогу студентам усвідомити, що знання про природу вкрай необхідні для суспільства і людини зокрема.