Пропагуємо здоровий спосіб житя! — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Міністерство освіти і науки України провело в усіх обласних центрах України масовий спортивний флеш-моб з одночасного підтягування студентів та курсантів.

На заході зібралося близько двох сотень представників студентської спільноти, серед їх числа були й студенти коледжу під керівництвом викладача циклової комісії фізичного виховання Андрія Соломонка.

Захід пройшов на базі Національної академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного.

Мета заходу - популяризація спорту, здорового способу життя та пропаганди фізичної культури.

Молодь коледжу активно бере участь у всіх молодіжних рухах задля підтримки здорового способу життя і цей захід не став винятком. Студенти коледжу Денис Тунч (ПВ(н)- 17), Ігор Мошко (ФН-18), Андрій Дорош (ПВ(н)-27), Денис Турчин (ПВ(н)-27), Роман Бобало (ПК(н)-16 ), Максим Міхейкін (ПМ(н)-17, Олег Чорний (ПВ(н)-16), Владіслав Ткаченко (ПВ(н) -18), Олег Бутка (ПМ(н)-17), Назар Грушка (ПВ(н)-25) активно долучилися до даного заходу.

Після фізичних вправ серед учасників флеш-мобу отримали призи від Львівської обласної державної адміністрації, від Федерації футболу Львівщини та від обласного відділення Національного Олімпійського комітету.

Кожен із учасників заходу досягнув маленької перемоги, адже підтвердив, що у єдності – сила, що разом ми потужні, ми можем подолати все.