Конференція на тему: «Інноваційне середовище - сфера формування конкурентних переваг роздрібної торгівлі» — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

У Львівському кооперативному коледжі економіки і права відбулась студентська науково-дослідницька конференція на тему: «Інноваційне середовище - сфера формування конкурентних переваг роздрібної торгівлі», яку організували та провели викладачі циклової комісії підприємництва,торгівлі та біржової діяльності.

На сучасному етапі одним з головних напрямків забезпечення якості є залучення студентів до наукової роботи. Завдяки цьому студенти оволодівають навичками роботи з різноманітними інформаційними джерелами, підвищують ступінь професійної підготовленості та практичний світогляд.

Слід відмітити, що наукова творчість студентів стала профілюючим засобом розвитку майбутніх молодших спеціалістів з підприємництва та біржової діяльності..

Метою заходу було обговорення і узагальнення проблем ефективного ведення бізнесу в реаліях сьогодення.

Голова циклової комісії підприємництва та біржової діяльності, Лідія Марчишин привітала учасників конференції та побажала їм невичерпного натхнення у науковому пошуку, студентського завзяття до експериментів та науки, нових креативних ідей та їх успішної реалізації.

Доповідачі, в своїх роботах, проаналізували інноваційні процеси, які відбуваються у роздрібній торгівлі, висвітлили питання віртуальних підприємств та особливості розвитку торговельних мереж Львівщини.

Свої доповіді представили студенти спеціальності "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" на теми: «Інноваційна спрямованість розвитку підприємств роздрібної торгівлі» Ярина Яцкович, група ПМ(н)-17 (науковий керівник - Марія Ільків); «Аутсорсинг як інструмент підвищення конкурентоспроможності підприємства» Ольга Салик, група ПТБ(н)-16 (науковий керівник: - Лідія Марчишин); «Віртуальні підприємства - складова електронного підпису» Копко Ірина, група ПТБ(н)-16 (науковий керівник - Наталя Кутна); «АТБ: майбутнє – за інноваціями» Наталя Кузьменко, група ПМ(н)-17 (науковий керівник - Марія Ільків); «Сучасні формати та особливості розвитку непродовольчих торговельних мереж» Наталя Мекелита, група ПТБ(н)-16 (науковий керівник - Лідія Марчишин); «Екологічні підходи до торгівлі МЕТРО Cаsh&Carry» Вікторія Двуліт, група ПТБ(н)-16 (науковий керівник - Наталя Кутна).

Майбутні науковці яскраво й успішно презентували результати своїх наукових досліджень ретельно підготовленими мультимедійними презентаціями. Доповіді учасників конференції були актуальні, цікаві та змістовні. Зміст доповідей свідчить про високу якість підготовки студентів науковими керівниками.

Гостями наукового заходу були представники адміністрації коледжу, завідувачі відділень, викладачі коледжу, студенти різних спеціальностей.

Заступник директора коледжу з навчальної роботи Леся Федак, висловила щиру подяку організаторам, науковим керівникам і студентам за змістовні доповіді, побажала не зупинятися на досягнутому, адже такі конференції – це перший крок до майбутньої творчої діяльності та наукових звершень у різних галузях економіки України. Всі учасники конференції були нагороджені грамотами.