Вшановуємо воїнів АТО — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

З нагоди Дня миру  та Дня Захисника України, куратор, голова  циклової комісії «Інформатики та розробки програмного забезпечення» Львівського кооперативного коледжу економіки і права,  Віра Варгас організувала для студентів групи ПК-16 виховне заняття, яке відбулось у  гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла у Львові.

Мета заходу: прищеплювати любов до рідного краю, розширити знання про рідне місто, його пам'ятки, розуміння причетності до всього, що відбувається у країні, виховувати у молоді почуття патріотизму та усвідомлення себе, як невід'ємної частини українського народу, відчувати гордість та повагу до людей і рідного краю у якому живемо, проте, що в  Україні завжди поважали свободу, а мирне життя українського суспільства завжди було  проникливим надіями і прагненнями до добробуту.

В ході цієї пізнавальної  екскурсії храмом, студенти  мали змогу отримати знання з історії Львова, яка рясніє у фресках Костелу єзуїтів, пізнати важливі моменти духовного та церковного життя. Викладач  розповіла студентам про поняття патріотизму, про основні елементи військової символіки, яка знаходяться в храмі.

Найбільше студентів вразили  слова настоятеля храму о. Степана Суса  щодо ролі святині для українського війська: «Майже у кожній країні світу діють гарнізонні храми – це є виявом того, що військо формується не тільки на міцності і на чеснотах доблесті, честі і слави, які пропагують у середовищі військовослужбовців, але й на духовних, християнських цінностях. Вояк, вихований на цих цінностях, міцний тілом і духом та готовий обороняти свою Батьківщину».

Студенти мали змогу  ознайомитись з іконописом храму, процесом реставрації, що зараз проводиться  у ньому, відреставрованим старовинним розп’яттям  та виставкою малюнків дітей воїнів АТО.

Експозиція із фото загиблих воїнів АТО  свідчить про те, що Україна  пишається своїми героями, своїми синами і доньками за почуття глибокого патріотизму, за щиру любов і вірність, готовність до самопожертви.

Пам'ять про них, як і та велична справа, за яку вони боролися - невмируща.

Заняття завершилося молитвою за мир і спокій у нашій державі та  вшануванням  пам’яті Новітніх Героїв   України , які знаменували початок епохи національного пробудження, усвідомлення права жити на власній землі, у вільній, демократичній, європейській країні, святого обов'язку - боронити її.

Як наголосили студенти : «…так хочеться жити мирно, назавжди зберегти недоторканими дорогі для нас рідні місця, щоб  зникли ненависть, несправедливість, жорстокість і безсердечність, запанувало  щастя і добробут під безхмарним  українським небом. Даруймо  світу добро, адже без  добра миру, дружби і взаєморозуміння не має майбутнього. …»